دسته‌بندی نشده

چه زمان مرسوله شما خواهد رسید؟

بنیاد مهندسی ایران  در این روزها با حجم استقبالی بسیار بیشتر از گذشته روبرو بوده است اما علیرغم وجود شرایط کرونا ارسال های پستی قوی تر  و سریع تر از همیشه صورت می گیرد.
در روزهای عادی، سفارش‌ ها طبق رویه‌هایی که در زیر اشاره شده است حداکثر 48 ساعت پس از ثبت سفارش و پرداخت ارسال می‌شود اما در شرایط ویژه و ایام پیک سفارش ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال ممکن است متفاوت باشد و طبق زمان‌بندی های پیش بینی شده صورت نگیرد.
هزینه ارسال در فروشگاه بنیاد مهندسی ایران بر اساس ت عرفه شرکت ملی پست محاسبه می‌شود و هزینه آن بسته به وزن بسته‌ها متغیر است; اما اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از 2,000,000 تومان باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد بود.
بنیاد مهندسی ایران با ارسال سریع تمامی محصولات و فروش غیرحضوری در تمامی روزهای سال، حمایت خود را از فاصله گذاری اجتماعی اعلام کرده و قوی تر از همیشه آماده پاسخگویی و ثبت سفارش شما عزیزان هست.

ارسال از طریق شرکت ملی پست:

✔ روش پست پیشتاز :

     مدت زمانی که جهت ارسال کالاها در این روش پستی عنوان می‌شود؛ بین 2 تا 5 روز کاری است که این زمان بر اساس مسافت متفاوت می باشد.

✔پست سفارشی :

     این روش پستی نسبت به روش‌ پیشتاز ، سرعت کم‌تری در ارسال کالاها دارد. در پست سفارشی کالاها با توجه به مسافتی که مد نظر است؛ بین 3 تا ۷ روز کاری تحویل داده می شوند.
پس از تحویل بسته شما به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 7 روز کاری است.
لازم به ذکر است که 5شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی جزو روز های کاری محاسبه نمیگردد. همچنین شما می‌توانید مرسوله خود را توسط کد رهگیری که از طریق پیامک برای شما ارسال میشود از طریق  ( www.Bonyadnet.com/Post ) پیگیری فرمایید. همچنین تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت بسته ، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. 

✔ در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به بخش پرسش‌های متداول مراجعه کرده و یا  با پشتیبانی بنیاد مهندسی ایران تماس بگیرید.
✔ همکاران ما در بخش پشتیبانی بنیاد مهندسی ایران بصورت 24 ساعته در تمامی روز  های سال پاسخگوی پرسش های شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *